השעה עכשיו היא Wed Jun 07, 2023 6:25 pm

While the administrators and moderators of this forum will attempt to remove or edit any generally objectionable material as quickly as possible, it is impossible to review every message. Therefore you acknowledge that all posts made to these forums express the views and opinions of the author and not the administrators, moderators or webmaster (except for posts by these people) and hence will not be held liable.

You agree not to post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate any applicable laws. Doing so may lead to you being immediately and permanently banned (and your service provider being informed). The IP address of all posts is recorded to aid in enforcing these conditions. You agree that the webmaster, administrator and moderators of this forum have the right to remove, edit, move or close any topic at any time should they see fit. As a user you agree to any information you have entered above being stored in a database. While this information will not be disclosed to any third party without your consent the webmaster, administrator and moderators cannot be held responsible for any hacking attempt that may lead to the data being compromised.

This forum system uses cookies to store information on your local computer. These cookies do not contain any of the information you have entered above, they serve only to improve your viewing pleasure. The email address is used only for confirming your registration details and password (and for sending new passwords should you forget your current one).

By clicking Register below you agree to be bound by these conditions.
חוקי ברזל: 1. חוקי הטייסת חלים על כל הטייסים הנמצאים בדוק' הזה ללא יוצא מהכלל וחלה החובה על כולם לקרוא אותם ולקבלם. 2. חוקי התנהגות הינם דבר הברור מאליו בטייסת - יש לכבד את חברי הטייסת באשר הם נושאי התפקיד או חניכים רעננים. 3. בעיות משמעת חמורות הכוללות אי ציות לחוקים; לא יעברו על לסדר היום - ויובילו להשעייה ושיחת עומק עם אותו גורם בטייסת. ידע טייסתי: חומרי הטייסת: 1. אין להעביר בשום דרך שהיא את תו"ל הטייסת ואו את השיטות בהם אנו משתמשים לכל גורם אחר 2. חשוב לדעת כי החומר והתו"ל נאסף, נכתב, ונערך על ידינו ולכן יש להתייחס אליו בכבוד. תו"ל ושיטות הטייסת: 1. אין לפרסם או להעביר שום טיסה או חלק ממנה שהיתה בטייסת ללא אישור המ"ט והסמ"טים. היררכיה לימודית: חניכי הטייסת: 1. רק מדריכים רשאים להעביר וללמד את חומר הטייסת לחניכים. 2. חניכים בשלב הא"א רשאים לטוס עם חניכים בשלב שלהם או נמוך מהם לצורך טיסות אימון בלבד, לפי ההוראות*. טייסים מבצעיים: 1. תינתן אפשרות בהוראת מפקד הבית ספר להדריך ולתרגל רמת ביצועים של חניכים, לאחר תדריך** מסודר. 2. מחובתם לבדוק כי שאר החניכים עומדים בפקודות, לחנוך אותם, ולתת להם מענה נאות לכל תקלה ובעיה, באופן ראוי. כללים ברוח הטייסת: 1. טיסה בטייסת מתנהלת בצורה מלאה = "מתדרוך ועד תחקור". 2. טייסת 119 מוציאה טיסות מלאות (ראה למעלה) בצורה הכי ריאליסטית וקרובה למציאות. 3. הטיסות בטייסת מבוצעות עם נדב"ר מלא, וברצינות מלאה משלב התדרוך ועד שלב התחקור. 4. חובה לעדכן כל טיסה באתר הטייסת (או בכל כלי שנבחר), על ידי כולם. המוביל ינהל את הביצוע, אך על כולם חלה החובה. 5. הטייסת הינה גוף הירארכי, אך בתוך הטייסת חל דיון מעמיק בכל נושא טייסתי כזה או אחר. 6. בנוסף לחוקים והוראות אלו ישנם חוקים לא כתובים אשר מתנהלים ברוח הטייסת ועבירה עליהם לא תעבור לסדר היום. על כל חברי וחניכי הטייסת חלה החובה לקרוא וליישם את חוקי, כללי ההתנהגות ורוח הטייסת! ועל כן כל חבר בטייסת חותם בשמו כי קרא, ויעמוד בכל אחד מהקריטריונים שהוצגו להעיל.